Bu blog’u izliyorsanız, bu bahar facebook sohbet’in sonucu olarak neler değiştiği hakkında çok konuştuğumuzu gördünüz. Ekonomi değişti. Çevrimiçi sohbet odaları değişti. Çoğu endüstri için pazar değişti. İşletme hedefleriniz muhtemelen değişti.

Ama küçük iş çalışan açısından ne bir dakika kadar konuşalım henüz değişti. Hepimiz binlerce rakip önceliği dengeliyoruz, ancak küçük bir işletme için pazarlama veya pazarlama faaliyetiniz varsa, bu tamamen eski bir şapka. Hâlâ yetenekleri bulup tutmalısın. Hala küçük bir nakit akışını sürdürmek zorundasınız, facebook chat ancak bu birçok küçük işletme için şimdi her zamankinden daha büyük bir zorluk. Ayrıca, hedef kitlenizi (markanızla rezonansa giren ve ürün veya hizmetiniz için ödeme yapmak isteyen kişiler) bulmanız ve onlarla bağlantı kurmanız gerekir.

Facebook ve Instagram devreye giriyor. Ve yeni güncellenen sohbet siteleri hesap performansınızla ilgili önemli soruları yanıtlayarak bu platformlarda reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Neden Facebook sohbet ve neden şimdi?

Büyümek ve ölçeklemek isteyen küçük işletmeler için Facebook ve Instagram, herhangi bir pazarlama stratejisinin giderek kaçınılmaz parçaları haline geldi.

Hedef demografiniz kim olursa olsun, muhtemelen onları Facebook ve Instagram’da bulabilirsiniz – özellikle yeni sohbet sitelerinin kilitlenmelerinin ardından. Geçen ay Facebook, aylık 2,6 milyar aktif aylık rekor kırdı: yıllık% 10 artış. Facebook Messenger ve Instagram’ı dahil ettiğinizde aylık 4,8 milyar aktif kullanıcıyla konuşuyorsunuz.

Burada şaka yapmıyoruz: Facebook ve Instagram sohbetçiliğine başlamak parkta yürüyüş değil. Ama özellikle bu platform ile düzgün otomatik olarak tüm mevcut platformlarda reklam verdiğinizi sağlanması hesap-bina katı hesap yapısı için doğru bir temel atma ve Facebook kurma Pixel olan kilit açma her şeyi yapabileceği en önemli şey Facebook teklif etmek zorunda olduğundan yeni facebook chat odalarını deneyebilirsiniz..

Kategoriler: Sohbet

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir